למוקדי טלמרקטינג יש מוקדנים,

לנו יש אנשי מכירות.

שירותי הטלמרקטינג של WeCall ייצרו לך יותר לקוחות, מכירות ורווחים
מכל מקום אחר! אנו מעסיקים צוות מקצועי קבוע של אנשי מכירות
מנוסים, שייצור עבורך קשר עם לקוחות ויסגור לך עסקאות בטלפון,
בלי שום מאמץ מצדך.

כמה כסף זה שווה לך?

אנחנו לא עובדים עם טלפנים ומוקדנים, אנחנו עובדים עם
אנשי מכירות שיודעים את העבודה.
לא נבזבז לך את הזמן על קהל לא רלוונטי, תמיד נפנה רק אל
לקוחות שרלוונטיים לעסק שלך.
אנחנו מאמינים ביכולות המכירה הגבוהות שלנו, ולכן גובים
תשלום רק על תוצאות והצלחות בפועל.
כל השיחות של נציגי המכירות שלנו מוקלטות, בנוסף לדו"חות
מפורטים שתקבל מאיתנו באופן קבוע

איך זה עובד?

אנו נתאם עמך פגישת היכרות לבחינת המוצרים או השירותים שתרצה למכור, היתרונות והמאפיינים של כל מוצר. נלמד את היסטוריית המכירה של העסק, נפיק לקחים ונבנה קהל יעד ממוקד של לקוחות פוטנציאליים. לאחר יצירת תסריט שיחה מותאם אישית, אנשי המכירות שלנו ייכנסו לפעולה – ויתחילו למכור

שירותי טלמרקטינג – האם זה משתלם?

בעידן בו אנו חיים היום ישנה תחרות גדולה מאוד לכל עסק ועסק, ולא משנה באיזה תחום הוא עוסק. לכן כיום בכדי להתקיים ולהצליח להרחיב את מאגר הלקוחות של החברה בצורה טובה, חשוב להקפיד על שיווק נכון ועל חשיפה לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, ובכך טלמרקטינג יכול לעזור לכם בצורה הטובה ביותר.
שירותי טלמרקטינג יכולים לסייע לכם להגיע לטווח רחב יותר של לקוחות, לתת מענה ללידים המגיעים מאתר האינטרנט או הרשתות החברתיות של העסק בצורה טובה יותר ולהפוך את אותם לידים ללקוחות פעילים בעסק.

הוצאה שתגדיל לכם את ההכנסות
למעשה, טלמרקטינג מקצועי ואיכותי יכול לסייע לכם להגדיל את ההכנסות בעסק בצורה משמעותית מאוד. לכן, למרות ההוצאה הכרוכה בשירותי טלמרקטינג, מדובר בשירות משתלם מאוד. את ההוצאה על השירות תחזירו בתוך זמן קצר עם הגדלת ההכנסות שלכם וכך כלל לא תרגישו את ההוצאה הזאת.

למה להשתמש בשירותיה של חברה חיצונית?
בעלי עסקים רבים סבורים כי יהיה להם משתלם יותר לתת לאחד מעובדי העסק לבצע עבודות טלמרקטינג עבור העסק, וכך לחסוך בהוצאות, אך הדבר מתברר ברוב המקרים כטעות וכשיקול שאינו נכון כלל.

טלמרקטינג אשר יבוצע על ידי אדם שאינו מכיר את התחום, אין לו ניסיון בו ולא עבר הכשרה מספיקה, הינו טלמרקטינג שלא יבוצע על הצד הטוב ביותר ולכן גם לא יביא לכם את התוצאות הטובות להן אתם מצפים. אדם אשר לא מכיר מספיק את התחום לא ידע כיצד להעניק את המענה הטוב ביותר ללקוחות, ויותר מכך – לא ידע כיצד להפוך ליד פשוט ללקוח קבוע בצורה הטובה ביותר.

לכן, אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם, לשפר את השירותים שאתם מעניקים ללקוחות שלכם, ולהפוך את העסק שלכם למצליח ומקצועי יותר, פנו אך ורק אל חברת טלמרקטינג מקצועית אשר תעניק לכם שירותים איכותיים ותאפשר לכם ליהנות מהרחבת מאגר הלקוחות הפעילים של העסק בצורה משמעותית ובאופן כמעט מיידי – בתוך זמן קצר מהרגע בו השירות מתחיל לפעול בצורה מסודרת בעסק שלכם.

.