רוצה לדעת איך להשתפר?

תן לנו לשאול את הלקוחות שלך.

טיוב נתונים, ביצוע משובים או סקרים מול לקוחות – זו המומחיות שלנו! אנחנו נעזור לך לשמור על קהל לקוחות רלוונטי ומרוצה, להכיר מקרוב את חוויית השירות של הלקוחות שלך ולדעת אם ואיך להשתפר.

כמה כסף שווה לך טיוב נתונים?

צוות WeCall ערוך לטפל בכל פרויקט לטיוב נתונים, ביצוע משוב או סקר, גם בהתראה קצרה מאוד.
בכל יום נספק לך דו"ח מפורט על התקדמות הפרויקט, ודו"ח סיכום בסיומו.
אנו ערוכים להתמודדות יעילה עם מספר לקוחות גדול במיוחד, תוך ביצוע עבודה איכותית ומקצועית.

שירותי טיוב נתונים – איך זה עובד?

יחד איתך, צוות WeCall יגבש את תסריט השיחה הרצוי בהתאם לשאלות ולפרטים שחשוב לך לברר מול הלקוחות. בהמשך, אנו נפנה לכל לקוח ונעביר אליך דו"ח יומי מפורט, יחד עם הקלטות שיחה לצרכי בקרה. בסיום הפרויקט נגיש לך דו"ח מסכם, הכולל ניתוח סטטיסטי והמלצות שלנו לשיפור השירות.

טיוב נתונים

טיוב נתונים הינו הליך אשר מאפשר לשפר את הנתונים אשר נמצאים בבסיסי נתונים שונים, ומאפשר שימוש נכון ויעיל יותר במידע הנמצא במאגרי הנתונים הללו. כיום כמעט כל ארגון עושה שימוש בבסיסי נתונים באופן שוטף, בין אם אלו בסיסי נתונים של לקוחות, עובדים, מלאי, כספים ועוד. לכן חשוב מאוד לדאוג לכך שכל הנתונים יהיו נכונים, ולא יקרה מצב בו טעות הקלדה פשוטה תשפיע באופן מהותי, ולרעה, על הארגון כולו.

קחו לדוגמא מצב בו מנהלת משאבי האנוש מתייגת בטעות עובד זכר בתור נקבה. לכאורה, טעות הקלדה פשוטה, נכון? בפועל, טעות ההקלדה הזו יכולה לגרום לחישוב שגוי של מיסים, ביטוח לאומי, זכויות שונות התלויות במין ועוד, מה שיצור בלגן גדול לבית העסק, ולעיתים יקח זמן רב עד שיבחינו בטעות.

כיצד יכולות להיגרם טעויות הדורשות טיוב נתונים?

אם אתם בעלי עסק ומשתמשים במאגר נתונים ממוחשב, ישנם מצבים רבים אשר יצריכו מכם ביצוע טיוב נתונים בכדי לוודא שמאגרי הנתונים שלכם מדויקים וללא טעויות.

לדוגמא:

עסק ותיק אשר עד לאחרונה התנהל עם רשומות ידניות וכעת העביר את כל הרישומים הידניים למערכת ממוחשבת. בהעברה הזו יכולות להיות טעויות רבות אשר נובעות מקושי בהבנה של כתב היד, או הקלדה משובשת של אותיות אשר סמוכות במקלדת. מצב בו בעת רישום העובדים נרשמה רק שנת הלידה שלהם, אך בפועל התברר כי נדרש תאריך מלא. במצב כזה יש לפנות לכלל העובדים בכדי לעדכן את התאריכים הנכונים.

הצלבה בין שמות של ערים אשר מופיעות במערכת בשמות שונים. לדוגמא, אם אתם רוצים למצוא את כל העובדים המתגוררים בעיר תל אביב, ותחפשו במאגר הנתונים על פי "תל אביב" תמצאו רק את העובדים אשר רשומים בעיר תל אביב בצורה מדויקת, ולא עובדים אשר תחת השם שלהם העיר נכתבה כ"ת"א" או "תל-אביב". לכן יש להצליב בין שמות הערים וליצור שם אחיד לכולם.

טעויות אלו, ועוד רבות אחרות, הינן טעויות מוכרות ונפוצות מאוד אשר נמצאות בכל מאגר נתונים ולכן חשוב לבצע טיוב נתונים בכדי שיהיה ניתן להשתמש במאגר באופן יעיל.